Prodej a montáž nosičů jízdních kol

Praktický nosič kol se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při cestování, jelikož díky němu přepravíte 2-4 kola. Stačí jej pouze jednoduše upevnit na kulový čep v zadní straně vašeho automobilu. Kola nebudete muset zvedat na střechu, a navíc je budete přepravovat bezpečněji v závětří.

V naší nabídce najdete profesionální nosiče s možností sklopení společně s přepravovanými koly, díky kterým získáte snadnější přístup do zavazadlového prostoru.

Pokud jste majiteli vozu s označením MPV a máte páté dveře vyklápěcí nahoru (například VW Sharan), je nutné sklopný nosič před otevřením dveří vždy sundat.

Rádi vám doporučíme nejlepší možný nosič s ohledem na typ vašeho automobilu. Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme různé typy nosičů jízdních kol

Kvalitní tažná zařízení na prodej

V naší nabídce najdete tažná zařízení na osobní, dodávková i nákladní vozidla od tuzemských i zahraničních výrobců. Veškerá závěsná zařízení jsou přitom homologována, testována a certifikována a neomezují záruku na vašem voze. Vyberte si z atestovaných produktů od ověřených výrobců. 

Potřebujete zajistit montáž nebo poradit?

Pravidelně provádíme certifikované montáže tažných zařízení značek BRIK, WESTFALIA, BOSAL, HOOK, VAPOL a další. Poradíme si s instalací na osobní vozy, dodávky, obytné vozy, karavany, nákladní vozy i autobusy. Chcete se domluvit na konkrétním termínu? Zavolejte nám nebo napište.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Napište nám

Chcete se objednat? Nebo jen na něco zeptat? Využijte tento formulář nebo nám zavolejte.

Adresa

  • U loděnice 966
    Praha 5 - Zbraslav

Otevírací doba

  • PO–PÁ 8:00–17:00
    Po předchozí domluvě i jinak.